.

.

ABS задната част на капака на багажника спойлер броня за BMW серия 5 F10 520i 530i 535i M Sport M5 Седан, 4-врати 2011-2017

ABS задната част на капака на багажника спойлер броня за BMW серия 5 F10 520i 530i 535i M Sport M5 Седан, 4-врати 2011-2017

Оценки на купувача:

BGN 106.00 -14 %
BGN 122.80
Брой продукти
В магазина


Забелешка : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
2.Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
3.Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
Опис
1,Изработени од АБС материјал
2,Со црна priming, подготвен за сликање
3,Добар fitment, лесно да го инсталирате
4,Добредојдовте OEM цел
Fitment
Одговара за BMW F10 5 Серија Седан 2011-2017.
Направи Модел Година се Намали за BMW 520i 2014 Врвот Седан 4-Вратата за BMW 520i 2015 Врвот Седан 4-Вратата за BMW 520i 2016 База Седан 4-Вратата за BMW 528i 2011 Lujo Седан 4-Вратата за BMW 528i 2011 База Седан 4-Вратата за BMW 528i 2011 Врвот Седан 4-Вратата за BMW 528i 2012 База Седан 4-Вратата за BMW 528i 2013 База Седан 4-Вратата за BMW 528i 2014 Луксузен Седан 4-Вратата за BMW 528i 2014 М Спортски Седан 4-Вратата за BMW 528i 2014 База Седан 4-Вратата за BMW 528i 2015 Луксузен Седан 4-Вратата за BMW 528i 2015 М Спортски Седан 4-Вратата за BMW 528i 2015 База Седан 4-Вратата за BMW 528i 2016 База Седан 4-Вратата за BMW 528i 2016 година М Спортски Седан 4-Вратата за BMW 528i 2016 година Луксузен Седан 4-Вратата за BMW 535i 2011 Gran Turismo Hatchback 4-Вратата за BMW 535i 2011 База Седан 4-Вратата за BMW 535i 2012 Gran Turismo Hatchback 4-Вратата за BMW 535i 2012 База Седан 4-Вратата за BMW 535i 2013 М Спортски Седан 4-Вратата за BMW 535i 2013 База Седан 4-Вратата за BMW 535i 2013 Gran Turismo Hatchback 4-Вратата за BMW 535i 2013 Lujo Седан 4-Вратата за BMW 535i 2013 Врвот Седан 4-Вратата за BMW 535i 2014 Gran Turismo Hatchback 4-Вратата за BMW 535i 2014 М Спортски Седан 4-Вратата за BMW 535i 2014 Луксузен Седан 4-Вратата за BMW 535i 2014 База Седан 4-Вратата за BMW 535i 2015 М Спортски Седан 4-Вратата за BMW 535i 2015 База Седан 4-Вратата за BMW 535i 2015 Gran Turismo Hatchback 4-Вратата за BMW 535i 2015 Луксузен Седан 4-Вратата за BMW 535i 2016 База Седан 4-Вратата за BMW 535i 2016 година Gran Turismo Hatchback 4-Вратата за BMW 535i 2016 година Луксузен Седан 4-Вратата за BMW 535i 2016 година М Спортски Седан 4-Вратата
Инсталација
3 M лента вклучени во пакетот
Фотографии
Клиентите Прашање и Одговор
П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не се сигурни за fitment, ве молиме контактирајте го и испратете ни го вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), тогаш ние ќе ги провери одговара или не.

Подробности

За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
търговска марка:
ЮНИ-ЧИ
Вид На Материала:
--
специални характеристики:
--
Производствен Номер Детайли:
--
Преносимото Номер Детайли:
--
Друг Номер:
--
Тип Елемент:
Спойлери

Те също купуват с този продукт