.

.

Подмяна На Корпуса Дистанционно Ключ За Toyota Camry / Reiz 3 Бутона Uncut Blade Key Case

Подмяна На Корпуса Дистанционно Ключ За Toyota Camry / Reiz 3 Бутона Uncut Blade Key Case

Оценки на купувача:

BGN 36.00 -17 %
BGN 43.18
Брой продукти
В магазина


Замена На Далечинскиот Клуч Школка За Toyota Camry/Reiz 3 Копчиња
со логото
1.Нарачки обработени во рок од 72 часа од целосна расчисти исплата е примена.
Ние ќе им понуди на следење на број по цел испрати
2.Ние само брод да се потврди Aliexperss адреси. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код. Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден
3.Ако дојде од руската Федерација/Turkey/Бразил ,pls изберете Кина Пост Mail/Хонгконг Пост Воздух Mail/EMS , царинската расчистување ќе биде многу полесно; Ако доаѓаат од Бразил ,pls не заборавајте да ни понудат CPF
4.Ако адреса е оддалечена област страна на курирската служба DHL/UPS/ТНТ, треба да го Додадете екстра за превозот цена
5. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена од превозот датум, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери превозот статус и се вратам на вас во 24 Часа. Вашето задоволство е нашата најголема цел.
6.Превозот време :
DHL и ПРОЗОРЦИ, 3-8 дена пристигнување
EMS,3-20 дена Пристигнување
HKPAM(Хонгконг Пост Воздух Mail) и CPAM (Кина Пост Воздух Mail)10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKPAM и CPAM, pls изберете и други начини на превозот
(Ако има било какви прашања во врска со превозот, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО пред место со цел,ви Благодарам!)
Ако не Сте задоволни со квалитетот на нашите производи , pls контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад производите за нас во 7 дена(од денот сте го добиле ), и ние може да ви вратат, ако производот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Pls имајте на ум не можеме да се вратат ако производот се користи и не е во нејзината исто потекло состојба како ние испрати
Ви благодариме за соработката!
Вашето задоволство е многу важно за нас! Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашиот квалитет и услуги.

Подробности

Широчина На Елемента:
3cm
специални характеристики:
калъф за дистанционно ключ за Toyota
търговска марка:
Тибику
Вид На Материала:
стандартен материал
Държава / регион на производство:
Китай
Производствен Номер Детайли:
Играчка-028
Настаняване на превозното средство:
Ключ От Колата
Тегло На Продукта:
0.02kg
Друг Номер:
Т2017041403
Дължина На Продукта:
5cm
Преносимото Номер Детайли:
Т2017041403
Височина На Продукта:
1cm
Опаковка :
Стандартна опаковка
време на изпълнение на поръчката:
Следпродажбено обслужване:
Отлично

Те също купуват с този продукт