.

.

ПУ неокрашенный автомобил заден багажник, заден спойлер, авто изтегляне на устните стикер броня за Audi A5 Coupe 2Door 2008-2013

ПУ неокрашенный автомобил заден багажник, заден спойлер, авто изтегляне на устните стикер броня за Audi A5 Coupe 2Door 2008-2013

Оценки на купувача:

BGN 87.00 -14 %
BGN 101.73
Брой продукти
В магазина


10222 Можеби, исто така, како овие производи
СТП Unpainted Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Автоматски се Подигне Усни Налепница Крило За Audi A5 Coupe 2 Door 2008-2013
Одговара За Audi A5 Coupe 2-врата 2008-2013
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.
Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.
2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
1, П : Како да потврди дали овој производ се вклопува во мојот автомобил или не?
О : Доколку не сте сигурни дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да ни ги испратите на вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики) , имаме професионален технички инженер за да ја проверите fitment за вас.
2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод, што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и.

Подробности

За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Модел На Audi:
A5
А5-Година:
2008
търговска марка:
JC SPORTLINE
Модел Година:
2008-2013
Името На Модела:
JC-ADA51003
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Дължина На Продукта:
10inch
Широчина На Елемента:
10inch
Височина На Продукта:
10inch
Тегло На Продукта:
2kg
Вид На Материала:
PU
специални характеристики:
Състезателни Спойлер
Производствен Номер Детайли:
Гоночное Крило
Преносимото Номер Детайли:
Устна Заден Спойлер На Автомобила
Друг Номер:
Крило На Задния Спойлер На Багажника
Държава / регион на производство:
Китай
Настаняване на превозното средство:
Заден Багажник
Тип Елемент:
Спойлери

Те също купуват с този продукт