.

.

Алуминиев USB 2.0 SATA 3.5 HDD твърд диск Външен корпус 3,5-инчов SATA външен твърд диск на Твърдия диск на корпуса

Алуминиев USB 2.0 SATA 3.5 HDD твърд диск Външен корпус 3,5-инчов SATA външен твърд диск на Твърдия диск на корпуса

Оценки на купувача:

BGN 21.00 -24 %
BGN 27.65
Брой продукти
В магазина


100% Сосема нов и висок квалитет
3.5" SATA надворешни HDD хард диск куќиште
Компатибилен со 3.5" SATA хард дискови
Поддршка Хард Диск до 2 TB
Hi-Speed USB 2.0 за пренос на податоци 480 Mb/S
Backwardly компатибилен со USB 1.0 / 1.1
Целосно plug & play и топла swappable
LED моќ индикатор
Напојува од AC адаптер
Вид уред : 3.5" SATA надворешни HDD хард диск куќиште
Интерфејс Тип : USB 2.0
AC Влез : 100 - 240 V / 50 - 60 Hz наизменична СТРУЈА
Поддржува Windows 98/ME/2000/XP/Vista, Mac OS и Linux
Големина : Прибл.18.7*10.7*3.0 см(L*W*H)
Боја : Сребрена
Адаптер Влез : 100-240 VAC 0.6 50-60 Hz
Адаптер Излез : 12 V, 2.0 НА
Приклучок Тип : Северна Америка приклучок
1 x SATA Надворешен Хард Диск Случај
1 x Моќ Кабел
1 x AC Адаптер
1 x Шрафцигер
Со инсталирање на завртки 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Подкрепа За Капацитета На Твърдия Диск:
2 TB (Твърд диск не е включен в комплекта)
Вътрешен Интерфейс:
SATA
Пакет:
ДА
Размер:
3.5
Тип Штепсельной Вилици:
штепсельная вилица САЩ
търговска марка:
ВАКИНД
Материал На Корпуса:
Титан
Номер На Модела:
USB 2.0 SATA 3.5 HDD твърд диск Външен корпус
Външен Интерфейс:
USB
Статут На Продукти:
Склад
Изход Адаптер За Захранване:
12V, 2.0 И
Вид На Интерфейса:
Размер:
/ Ч 18.7*10.7*3.0 см
Съвместимост с:
3,5 твърди дискове SATA
Тип Елемент:
3.5 SATA външен твърд диск HDD корпуса на твърдия диск

Те също купуват с този продукт