.

.

Ивайло customized плъзгащи доколкото door hardware with damper комплекти wood door hardware DM-SDU 7204 with soft close (без плъзгаща се пътечка).

Ивайло customized плъзгащи доколкото door hardware with damper комплекти wood door hardware DM-SDU 7204 with soft close (без плъзгаща се пътечка).

Оценки на купувача:

BGN 51.00 -30 %
BGN 72.96
Брой продукти
В магазина

Искрено се добредојдени препродавачи да преговара и соработка!

Ningbo Dimon Метални Производи Co., Ltd. Е познат претпријатието. Основана во 2007 година. Ние се специјализираат во производство лизгачки штала вратата хардвер, нишалка врата, хардвер, туш хардвер, крошна хардвер, UPVC вратата и прозорецот хардвер, Алуминиум вратата и прозорецот хардвер, греење жица, и греење кабел итн. Ние исто така нудиме професионална прецизност обработка услуга, со материјали кои се движат од нерѓосувачки челик, јаглероден челик, Алуминиум, цинк да месинг итн.
Со духот на "Квалитетот е корпоративни живот", we' ve помина квалитет систем за проверка на ISO9001 : 2008. Во меѓувреме ние поседува висок калибар техничари и менаџери, и секогаш се однесува себе за целата-поставување услуги како што се развој и дизајн, мувла одлуки, умре-кастинг, механичка обработка, полирање, статички спреј-пластика, позлата, итн.
Имаме стекнато на корисниците Доверба и да имаат добар углед од странство и на домашните. Ние се сигурни да се биде вашиот најсоодветен партнер во Кина и било на една паричка ќе плати нас ќе вреди своите најдобри во нашата идна соработка. Имаме целосна доверба-Утре ќе биде многу подобро.
За понатамошни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања, ви благодариме!
1. Испорака :
Бесплатен превозот само за некои земји во овој момент. Пакет ќе се испрати во рок од 7 дена откако вашата уплата завршен.
Ве молиме имајте предвид дека ние само да се пополни вистинската вредност на објектите што цел од нашата продавница во фактура, не вклучува превозот на трошоците и другите надоместоци.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратката се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Подробности

Материал На Вратата:
Масивна Дървесина
Тип Врати:
полимер
Начин На Аутопсия:
Тласък и жаден
Зарядно Устройство Ще Захранване На Единица:
Комплект
Основен Материал:
Стомана
Открит Плувен Стил:
Подвижен
Тип Плъзгащи Врати:
Врати И Преградни Стени
Позиция:
Интериор
Surface Покритие:
ЗАВЪРШЕНИ
Номер На Модела:
DM-SDU 7204 с меко затваряне (без пълзяща гъсеници)
Тип:
Плъзгащи Се Врати
номер на продукта:
DM-SDU 7204 с меко затваряне (без пълзяща гъсеници)
носеща способност на:
120 кпс
Дървена дебелина на вратата:
35mm-45 мм
Материал:
въглеродна стомана
Surface Покритие:
прахово покритие
Дължина сползая релса:
без
Дебелината на сползая релса:
6мм
Ширина сползая релса:
40 мм
Цвят:
Черен
срок на доставка:
7 дни

Те също купуват с този продукт