.

.

шкаф за баня best sellinghigh end solid wood luxury poland антични мебели за баня с шкаф

шкаф за баня best sellinghigh end solid wood luxury poland антични мебели за баня с шкаф

Оценки на купувача:

BGN 2598.40
Брой продукти
В магазина


Pls Истакна : Бидејќи Овој Производ Е Многу Тешка,Па Така Ние Ги Испратите На Стоки По Морски Пат,Pls Потврди Пристаништето Пред Место Цел
Јас f сакате да повеќе попуст,pls ја посетите нашата онлајн продавница како што е подолу.
Веб-сајт е : www(dot) ehbuildmart(точка)ком
ПРОИЗВОД DESCRIPITION :
Точка Бр : EWS-5007
Стил : Модерна
Тип : Суета Комбо
Инсталација Тип : Монтира На Ѕид
Carcase Материјал : Цврсто Дрво
Вратата Материјал : Цврсто Дрво
Вклучуваат Basen : Да
Вклучуваат Countertop : Да
Вклучуваат Тапа : Да
Countertop Материјал : Мермер
Вклучува Огледало : Да
Кабинетот Материјал : Цврсто Дрво
Огледало Тип : Бања Огледало
Огледало Големина : 810x960mm
Кабинетот Големина : 880x520x850mm
Тежина : 58kgs
Боја : Црна,Бела
Употреба : Хотел,Дома
Ве молиме да ни испратите E-mail ( продажба #one-stophome.com, користете @ наместо # ) ако ви требаат повеќе информации.
Eee Домување Co., Ltd. Веб-сајт е : www(dot) едно-stophome(точка)ком
ДЕТАЛНА СЛИКА :
ПРОИЗВОДСТВО СЛИКА :
ПАКЕТ СЛИКА :
Ѕидот Монтирани Еден Потоне Бања Кабинети направен од Цврсто Дрво

Подробности

Номер На Модела:
EWS-5007

Те също купуват с този продукт