.

.

IZTOSS 12V / 24V Power charger USB порт 3.1 A и сензор волтметър 12V с панел на притежателя на корпуса за кола boat truck RV blue

IZTOSS 12V / 24V Power charger USB порт 3.1 A и сензор волтметър 12V с панел на притежателя на корпуса за кола boat truck RV blue

Оценки на купувача:

BGN 31.81
Брой продукти
В магазина

Вклучувајќи ги и 1 КОМПЈУТЕР моќ приклучок,1 КОМПЈУТЕР со USB приклучок,1 КОМПЈУТЕР voltmeter мерач приклучок,3 ЕЕЗ домување носители и скокач жици. Моќ грло : текст 12 V/24 V,излез : 20 A/10 A,USB излез : 5 V 3.1(1А+2.1 A) Вода доказ,со Висок квалитет штекер со запечатување капа заштитува кога не е во употреба .Краток спој/прегреат заштита. Материјал : ABS,Монтажа, големина : 12.7x5.1cm(5"x2") Широко се погодни за Автомобил брод камион RV,Трошоци за iphone,мобилен телефон,падовите,возило,камера,mp3,GPS. телефон, камера, mp3 Мултифункционален производ , совршен за патување употреба. Водоотпорен dustproof материјал може да се користи за ентериер и екстериер апликација. Може да биде инсталиран вертикално, хоризонтално или под цртичка, или било каква рамна површина. Широко се користи со електрична опрема за напојување : Возило,GPS, мобилен телефон, камера, mp3 Предупредува : Проверете максимален напон на уреди за да се наплатува однапред. Секогаш покривајте места кога noy во употреба за да се избегне прашина и вода внесување. Овој производ е за 12/24 V возила само. Само користење на напон specificed. Не работат на овој уред додека возите. 1 X 12 V/24 V Моќ конектор,3.1 USB порт и 12 V voltmeter мерач со станбен носителот panel

Подробности

търговска марка:
ИЗТОС
Модел На Audi:
A4
Дължина На Продукта:
12.7inch
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Името На Модела:
C1230BL-15L-Z
Тип Елемент:
Ключове
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Височина На Продукта:
3.5inch
Широчина На Елемента:
5.1inch
А4-Година:
2015
Година:
2015
За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Тегло На Продукта:
0kg
Диаметъра На Продукта:
0inch
специални характеристики:
Ключове

Те също купуват с този продукт