.

.

Безплатна доставка + заводска цена + търговия на едро работно облекло, престилки за готвене, кухненски престилки, промоция престилки сервитьор

Безплатна доставка + заводска цена + търговия на едро работно облекло, престилки за готвене, кухненски престилки, промоция престилки сервитьор

Оценки на купувача:

BGN 74.00 -5 %
BGN 78.08
Брой продукти
В магазина


Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете бои што сакате,или ние ќе ги испрати избрани бои sliently
ТОА, ИСТО ТАКА, МОЖЕ ДА СЕ ПЕЧАТАТ ИЛИ EMBORIDERY ВАШЕТО ЛОГО
Работни престилки,Готвење престилки,кујна престилки,келнер облека
1.100% сосема нов
2.Полна боја/слободен стил големина
3.Бесплатни големина : 74*51 cm Тежина : 100 g
Материјал : 80%полиестер 20%памук
4.fenture : нема топката,навремено помалку,лесно да се мијат и лесно да се исуши
5.Детали големина како што следи
6.Боја : црвена,портокалова,maroon,зелена,сина,црна,кафе

Подробности

Те също купуват с този продукт