.

.

Модерен прост модерен интериорен заключване дървена врата на замъка, европейски стил кехлибар и бяла спалня, кухня, кабинет тъпо брави

Модерен прост модерен интериорен заключване дървена врата на замъка, европейски стил кехлибар и бяла спалня, кухня, кабинет тъпо брави

Оценки на купувача:

BGN 104.00
Брой продукти
В магазина


Точка бр : 23568
Материјал; нерѓосувачки челик
Јазик материјал:бакар
Цилиндар материјал : бакар
Заклучување на маргина:60mm
Центар растојание : 68mm
Применливи вратата дебелина:>50 MM
Применливи обемот:пред домашната врата
слика покаже :
Производи за пакување
За нас :
Нашата компанија е основана во 2008 година, со фокус на областа на домашна декорација& LED осветлување 6 години. Ние си имаме свој фабриката, па предмети се достапни да се прилагодите, промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.
1 MOQ од 1 парче, инвентар соодветни, нормално, ние може да организира пратка во рок од 3-7 работни денови.
2 Има стручни тимови за КК и Маркетинг, па ние може да обезбеди високо-квалитетни производи и задоволителна услуга.
Плаќање & Испорака & Гаранција & По продажба на услуги
1) плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу :
Ние само ја добиете вашата исплата откако ќе се потврди на нашите производи.
2) Превозот :
постојат различни превозот метод да се избере.
Превозот метод
Обично
Бразил
Epacket
7-15days
/
Кина пост се регистрирате mail
15-60 дена
Можеби >60days
EMS/Федекс/UPS/DHL/ТНТ
5-10day
5-15days
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа Ние брод на објекти во светот, Ние ќе брод предмети во рок од 3-7 работни дена по расчисти исплата. Купувачот треба да се провери објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета. За далечински области, дополнителни превозот цената ќе биде : 20-45 Ние само задолжен да ги избришете обичаи во кина. Сите цитат воопшто не вклучувајќи го вашето земји јасно царинската полнење и надоместоци за локална царина и други давачки, ве молиме контактирајте со вашата земја царинската испостава
3) Гаранција : Доаѓа со 2 години производство гаранција Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е доставен.

Подробности

Цвят:
просто работете без ключ, заключване вътре в ляво, ляво заключване отвън, замъкът на дясно вътре в замъка дясно отвън, да се занимават с цилиндър
Номер На Модела:
23568
търговска марка:
FMHOME
Размер:
68
Тип Заключване:
вътрешен заключване
Цвят:
неръждаема стомана
Използването На Крилото На Замъка:
Ключалки На Интериорни Врати
Тип Заключване:
автоматично заключване на вратите

Те също купуват с този продукт