.

.

безплатна доставка на консумативи катер PT-31, съвет, плазмен нож, електрод, защитен чаша(40 бр.)

безплатна доставка на консумативи катер PT-31, съвет, плазмен нож, електрод, защитен чаша(40 бр.)

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -5 %
BGN 27.33
Брой продукти
В магазина


Преглед На Нашите Продажба на Политики Плаќање ве Молиме имајте во предвид ние, исто така, го прифати преведување, western union, Paypal и други. Превозот САД, 7 да 13 дена Канада, 15 до 20 работни дена Austrralia, Западна Европа се 20 до 45 дена
Друга Земја : 30-60 дена
- Објектот ќе биде испратена во 3-5days по примена на плаќање на вообичаениот, ако било
посебен случај, ние ќе ве информира & добиете вашата потврда. За цената на превозот во комбинација, ве молиме контактирајте не за понатамошни преговори. Ако немате следење на број во 5 работни дена по вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви тешкотии во добивање на вашиот предмети по вети работни дена.
- Увозни давачки
Увозни давачки, даноци и други давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се купувачот'responsibility. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе
биде пред купување. Политика на враќање Враќање е достапна само во рок од 7 дена по примен објект.
Во случај дека враќањето е побарано, ве молиме контактирајте со нас
пред да го испратите објектот назад.
Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба, сите оригинални
пакување вклучувајќи прирачници, гаранција форми,итн. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорен за безбедноста и превозот на трошоците на врати производот.
- Контактирајте со нас, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно за нас!!Ве молиме вас, контактирајте со нас веднаш ПРЕД
ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

ПТ-31 сечење факел 's потрошен материјал, плазма машина совет,electrode, штит првенство
40 КОМПЈУТЕРИ потрошен материјал пакет, вклучувајќи ги следите :
10 КОМПЈУТЕРИ Совет
10 КОМПЈУТЕРИ Electrode
10 КОМПЈУТЕРИ Гас Diffuser
10 КОМПЈУТЕРИ Shield првенство
.

Подробности

Вид На Заваряване:
Плазмена Горелка
търговска марка:
ДЖИНСЛУ
Номер На Модела:
ПЕТЪК-31
Тип:
Капацитет На Рязане Записващо Устройство
Заваръчен Способност:
Отлично

Те също купуват с този продукт